SUPRACHOR® K- Výkon

  • EXTRUDOVANÁ SMĚS SUROVIN
  • Extrudovaná doplňková krmná směs pro koně
  • Kukuřice, sojové boby, oves nahý, ječmen

Je určen pro koně ve sportovní zátěži a koně s vysokou potřebou lehce stravitelných živin, zejména energie. Slouží k doplnění základní krmné dávky koní sestávající z objemného krmiva (seno, zelené krmení, pastva), ovsa a minerálně vitaminového doplňku. Je to špičkové, vysoce stravitelné krmivo s přesně definovaným obsahem živin potřebných pro optimální výkon vašeho koně.

Tepelně tlaková úprava – extruze – zvyšuje využitelnost zejména škrobů, frakcí N-látek a vlákniny v trávicím traktu koně. Krmivo je vyrobeno z kvalitních obilovin, luskovin , které by bez úpravy extruzí byly pro koně hůře stravitelné.

Tepelná úprava zajišťuje naprostou zdravotní nezávadnost.  Do doplňkové krmné směsi nejsou zařazeny minerální látky a vitaminy, což umožňuje jejich kontrolované dávkování chovatelem a zabraňuje jejich možnému předávkování při využití různých zdrojů krmiv. Krmná směs je bezprašná, čímž předchází dýchacím obtížím koní.
Snadné dávkování extrudované doplňkové krmné směsi umožňuje splnit potřeby živin při tréninku i špičkovém výkonu. Vysoká koncentrovanost krmiva zajišťuje pokrytí energetických nároků koně již při nízkém dávkování směsi. Kůň musí mít zajištěn přístup k vodě.

Složení:  oves nahý – 20%, ječmen – 30%, kukuřice – 35%, sojové boby – 15%
Hodnoty: vlhkost 7%, vláknina 3,3% , N-látky 14%, popel 2,3%, Sek 13,5 MJ

Dávkování:

  • podle zátěže a tělesné hmotnosti
  • oves 1-3 kg
  • Suprachor kůň VÝKON 0,5 – 4kg
    Doba použitelnosti 5 měsíců od data výroby
    Balení 20kg pytle

Doba použitelnosti: 5 měsíců od data výroby
Balení: 20 Kg pytle